Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete veya dergi gibi bozılabilir mallar iade edilemez. Ayrıca samimi veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen diğer öğeler:

  • Hediye kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız vardır.

Lütfen satın alma işleminizi üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

  • Belirgin kullanım belirtileri olan kitap
  • CD, DVD, VHS teyp, yazılım, video oyunu, kaset bandı veya açılmış vinil kayıt.
  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, hatamızdan kaynak alınmayan nedenlerden dolayı hasarlı veya eksik parçalardır.
  • Teslimattan 30 günden fazla sonra iade edilen herhangi bir öğe

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen öğenizi aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylanmasını veya reddedilmesini de size bildireceğiz.

Onaylanırsanız, para iadeniz işleme alınacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Henüz para iadesi almadıysanız önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak deftere nakledilene kadar biraz zaman alabilir.

Bir sonraki bağlantı bankanızla. Geri ödeme deftere nakledilmeden önce genellikle bazı işlem süreleri vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen {e-posta adresi} adresinden bizimle iletişime geçin.

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. Satış ürünleri iade edilemez.

Eşyaları yalnızca arızalı veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı öğeyle değiştirmeniz gerekiyorsa, {email address} adresinden bize bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adrese gönderin: {fiziksel adres}.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen öğe alındıktan sonra size bir hediye sertifikası postalanacaktır.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmezse veya hediye verenin siparişi daha sonra size vermek üzere kendilerine göndermişse, hediyeyi verene geri ödeme göndeririz ve iadenizi öğrenirler.

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısın: {fiziksel adres}.

Ürününüzü iade etmek için kendi kargo masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iade gönderim ücreti geri ödemenizden düşülür.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürününüzün size ulaşma süresi değişebilir.

Daha pahalı ürünler iade ediyorsanız, izlenebilir bir kargo hizmeti kullanmayı veya kargo sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade edilen ürününüzü alacağımızı garanti ediyoruz.

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için {email} adresinden bizimle iletişime geçin.